Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Про лайфхаки роботи з електронною документацією пенсійного фонду на інфосесії U-LEAD

У темні часи важливо знати, що інформація про трудову діяльність та важливі документи зберігається в електронному кабінеті.

Про лайфхаки роботи з веб-порталом Пенсійного фонду України йшлося на інформаційній сесії, яку організувала команда регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Дніпропетровській області у партнерстві з ГУ ПФУ в Дніпропетровській області.

Ми отримуємо дуже багато запитів від фахівців громад щодо роботи з е-документами, оцифрування трудових книжок, е-лікарняних та інших питань організації роботи кадрової служби. Для того, щоб представники місцевого самоврядування отримали вичерпні кваліфіковані відповіді, ми організували тематичну зустріч, — розповіла Олена Тертишна, керівниця регіонального офісу «U-LEAD з Європою» в Дніпропетровській області.

Представники управління Пенсійного фонду нагадали учасникам заходу про використання сервісів порталу, особливості внесення даних та інформації. А також підкреслили, що ПФУ в своїй роботі відштовхується від інформації отриманої від підприємств та установ. І від якості та своєчасності наданої інформації залежать і нарахування пенсії, і виплата лікарняних, інші дії.

Особлива увага була приділена оцифруванню трудових книжок та внесенню даних. Зокрема було наголошено:

  • якщо користувач заходить в е-кабінет із особистим КЕП (кваліфікований електронний підпис), то він може вносити і редагувати особисті дані;
  • щоб вносити інформацію про електронні лікарняні та трудові книжки працівників необхідно користуватися службовим КЕП;
  • інформацію про присвоєння рангів, категорій та інші відзнаки необхідно відсканувати і завантажувати окремо.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Диджиталізація українських громад: лідери цифрової трансформації обговорили можливості та перспективи
Запобігти штрафам та захистити працівників – завдання громадам на березень від Держпраці
Експерти U-LEAD навчають фахівців громад змінювати підхід до організації благоустрою
Експерти U-LEAD пояснили громадам алгоритм виділення паїв під час воєнного стану
Розробники ІАС «LOGICA» автоматизували процес оцінки ефективності бюджетних програм