Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


ЦНАПи Дніпропетровщини отримали 7 мобільних валіз від міжнародних партнерів

ЦНАПи області отримали 7 мобільних офісів-валіз від міжнародних партнерів. 5 з них – від Програми розвитку ООН. Ще два кейси вручили під час регіонального форуму з цифрової трансформації у Дніпрі. Їх передали в межах швейцарсько-української Програма EGAP Фонду Східна Європа. 

«Провели регіональний форум, аби обговорити основні виклики сьогодення. Зокрема, цифровізацію в умовах війни та спричиненої ворогом енергетичної кризи. Зібралися представники громад, ІТ бізнесу, міжнародних організацій-партнерів. Разом тримаємо діджитал фронт», – сказав заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний. 

Він додав, що попри все громади продовжують розвиватися у цифровому напрямку. Впроваджують нові технології, розширюють перелік електронних послуг.

Під час форуму аналітикиня Мінцифри Тетяна Приходько презентувала Індекс цифрової трансформації. Там більше сотні показників, які аналізують діджитал-розвиток громади.

«Основне завдання цифровізації – оптимізувати процеси та полегшувати роботу. Учасники форуму розповіли про свої потреби та здобутки», – зазначила Тетяна Приходько.

Наприкінці представник Програма EGAP Фонду Східна Європа Сергій Гунько вручив мобільні валізки двом ЦНАПам. Їх отримали Васильківський та Новопокровський центри надання адмінпослуг.

«Співпрацюємо з громадами. Розробили для них детальну інструкцію успішної роботи з мобільною валізою. Для нас важливо, щоб кейсами активно користувалися. А люди отримували якнайбільше адміністративних послуг», – сказав Сергій Гунько.  

Кожна мобільна валізка укомплектована необхідною технікою. Є ноутбук, сканер, принтер, акумулятор та USB-модем для доступу до Інтернету. А ще зчитувач інформації з ID-карток.

«Нам вручили чудовий подарунок. Тепер наші послуги стануть ще доступнішими для мешканців з віддалених куточків громади. Адміністратори ознайомляться з валізкою, пройдуть інструктаж та вирушать до людей», – запевнила начальниця Васильківського ЦНАПу Ірина Воронова.

Ще 5 кейсів від Програми розвитку ООН отримали ЦНАПи Кривого Рогу, Кам’янського, Вільногірська, Нікополя ти Покровської громади.

Загалом в області 33 мобільні робочих місця адміністраторів. Вони є у кожному районі.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Понад 1 тис консультацій та адмінпослуг за місяць надають на Дніпропетровщині завдяки мобільним ЦНАПам
У Межівській громаді ЦНАП на колесах від U-LEAD допомагає постраждалим від обстрілів мешканцям
Відтепер мобільний ЦНАП є і у Солонянській громаді