Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Дніпрі відкрився простір для дітей «Рожева панама»: де та як працює?

Безпечний і затишний простір для дітей з родин вимушено переміщених осіб або допомагаючих професій. У Дніпрі відкрився безкоштовний центр денного перебування «Рожева Панама». Там дітлахи будуть грати, читати, ходити на прогулянки, екскурсії, брати участь у майстер-класах та тренуваннях. Центр відкрила ГО «МАРТІН-клуб».

Про це Відкритому розповіли керівниця проєкту «Простір безпеки для дітей «Рожева панама» Ольга Владимирова та соціальний педагог проєкту Богдан Тартинських.

Дитячий простір «Рожева панама» у Дніпрі запрошує дітей ВПО та допомагаючих професій (медики, поліцейські, рятувальники, соціальні працівники, волонтери, журналісти) в центр денного перебування. Центр – це безпечне й корисне дозвілля для дітей від 5 до 17 років.

«Чому «Рожева Панама»? Певно відповідь на це питання ви вже знаєте. Втім, ми копнули глибше. У травні 2022 року рожева панама лідера гурту Kalush Orchestra Олега Псюка стала символом перемоги: гурт став #1 на пісенному конкурсі «Євробачення». Панамка – ще й символ дитинства, турботи, захисту. Цей простий капелюшок схожий на будиночок, помічали? Рожевий – колір чистоти, ніжності, турботи і мрії. У кольоротерапії він допомагає зняти напругу, страх, дратівливість, повернути рівновагу й заспокоїти. Він приємний для очей і нагадує нам про перші промені ранкового сонця. «Рожева Панама» – це безпечний і затишний простір для дітей з родин вимушено переміщених осіб або допомагаючих професій», – розповіла керівниця проєкту «Простір безпеки для дітей «Рожева панама» Ольга Владимирова.

«У просторі діти будуть грати, читати, ходити на прогулянки, екскурсії, брати участь у майстер-класах, тренуваннях та інших заняттях, відповідно до віку. Всі під наглядом соціальних педагогів. Долучати, за потреби, до роботи психологів, юристів і медиків будуть кейс-менеджери «Рожевої панами», – пояснив соціальний педагог проєкту Богдан Тартинських.

Адреса дитячого простору – Дніпро, Крутогірний узвіз, 21-а.

Щоб долучитися до центру – потрібно заповнити анкету для батьків або інших дорослих, відповідальних за дитину, для перебування у дитячому просторі.

Деталі можна дізнатися по телефону: +38 099 094 4327.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: «Вмикаємо трохи кондиціонери, економимо електроенергію». Як у шелтері УТОС у Дніпрі готуються до зими
Карітас Донецьк у м. Дніпро відкриває реєстрацію на кеш-гранти для ВПО
У Дніпрі розпочав роботу «соціальний ресторан» для переселенців
Компенсація зруйнованого житла та місце проживання дитини: юридичні питання ВПО на Дніпропетровщині
Як внутрішньо переміщеним особам подати заявку на отримання тимчасового житла?