Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Ветерани та родини полеглих захисників можуть отримати кошти на розвиток бізнесу

Учасники бойових дій та родини полеглих захисників можуть отримати до 1 млн грн на розвиток власної справи. Кошти виділяє Український ветеранський фонд. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації. 

«Український ветеранський фонд повторно запустив програму фінансування бізнесу Варто 2.0. Надає кошти на розвиток власної справи військовим та їхнім родинам. Найбільш перспективні проєкти обиратиме на конкурсній основі. Подати заявку можуть ФОПи та юридичні особи», – зазначив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОВА Олексій Псарьов.

Переможці отримають від 500 тис грн до 1 млн грн. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно зібрати необхідні документи. Інструкція для учасників тут.

Подати заявку можна на сайті. Дедлайн – 26 листопада о 18:00. Результати оголосять у грудні.

За додатковою інформацією звертайтеся на електронну пошту: veteranfundua@gmail.com. Обов’язково зазначте тему листа – «Конкурс проєктів».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Зберегти родину: у Дніпрі запускають програму психо-просвітницької підтримки для сімей, де є військові та волонтери