Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


«Шлях до майстерності» — підсумковий Кубок 2022 року

У Кам’янському (Дніпропетровська обл.) 24-25 грудня 2022 року пройшов традиційний відкритий Кубок «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» з кіокушин-кан карате.

Змагання проводилися протягом двох днів, 24 грудня – розділ «ката» (демонстраційна техніка), 25 грудня – розділ «куміте» (поєдинки). У турнірі взяли участь команди з Кам’янського, Дніпра та Харкова. Загалом у змаганнях взяло участь 139 осіб, у розділі «ката» виступило – 46 спортсменів, у розділі «куміте» — 93. За підсумками змагань, призи за найкращу техніку у розділі «ката» отримали: Косяченко Іосіф, Аберніхін Артем, Скрипник Артур, Ткаченка Артем, Орлова Катерина, Бреславець Єва. У розділі «куміте»: Захарчук Артем, Іванов Андрій, Попов Ярослав, Химич Максим, Ромащенко Данило, Троян Олександр, Корольков Михайло, Гелич Павло, Кривченко Володимир, Носач Роман, Чорний Сергій, Шульга Артем. З результатами Кубку «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ-2022» можна ознайомитися на сайті — www.kyokushinkan.dp.ua

«ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» – традиційний турнір Кам’янського

Традиція проводити Кубок міста для вихованців міських секцій з кіокушин-кан карате народилася ще 2001 року. Спочатку ці змагання називалися як Кубок Дніпродзержинська. За результатами змагань найкращої секції вручався «Кришталевий кубок». У 2004 році «Кришталевий кубок» було вручено секції гімназії № 39, де він зберігається зараз. З 2005 по 2007 рік через організаційну кризу спортивно-масову діяльність федерації було зупинено. У 2007 в результаті вибору нового керівництва та поновлення роботи федерації, традиція проводити підсумковий Кубок відновилася. З 2010 року ці змагання називаються Кубок «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ». З 2015 року ці змагання проводяться у двох розділах: «ката» (демонстраційна техніка) та «куміте» (поєдинки). За результатами змагань найкращі спортсмени отримують окремий приз «за найкращу техніку».

«Вперше ми відкриваємо традиційний Кубок «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» хвилиною мовчання, це пов’язано з тим, що багато наших старших вихованців, а також батьки дітей, що займаються, беруть участь у військових діях, борються за незалежність і цілісність України, — розповів Євген Колішевський, Президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, — у 2022 році нам довелося працювати в непростих умовах, це пов’язано з військовою агресією з боку Російської Федерації». Багато спортивно-масових заходів довелося скасувати через запровадження в Україні воєнного стану. Завдяки зусиллям керівництва федерації та тренерського складу нам вдалося відновити роботу секцій, підготувати вихованців до виступів на змаганнях, організувати традиційний підсумковий Кубок «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ».

Важливо продовжувати роботу з дітьми навіть в умовах війни!

Сьогодні в Україні нема спокійних місць. Сигнали «повітряної тривоги» звучать по всій країні. Через руйнування об’єктів критичної інфраструктури всі населені пункти живуть у режимі обмеженого споживання електричної енергії. У той же час, незважаючи на вкрай несприятливі умови, спортивне життя в країні не зупиняється.

«Протягом останніх місяців мені довелося побувати в різних регіонах України, проводити семінарські заняття та організовувати іспити з кіокушин-кан карате. Мене вразило те, що, незважаючи на всі незручності, пов’язані з відключенням світла та «повітряними тривогами», вихованці продовжують тренуватися», — поділився враженнями Андрій Щиголев, верховний спостерігач Кубка «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ», представник міжнародної організації Кіокушин-кан Карате-до в Україні.

В умовах війни у кожного – свій фронт!

Під час урочистого відкриття Кубка «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ», начальником управління молоді та спорту міської ради, було вручено дипломи подяки вихованцям, які, не дивлячись на складну обстановку в країні, взяли участь у Чемпіонаті Європи (11-13 листопада 2022 року, Польща). Дипломи отримали Зайченко Артем, Бреславець Яся, Бреславець Єва, Неклеса Катерина, Бердник Андрій. На думку начальника управління молоді та спорту міської ради, Кубок «ШЛЯХ ДО МАЙСТЕРНОСТІ» пройшов на високому організаційному рівні.

«В умовах війни у кожного з нас є свій фронт, радий бачити тих, хто утримує «спортивний фронт» і, незважаючи на всі труднощі, продовжує працювати з дітьми. Я дуже вдячний керівництву федерації за високий організаційний рівень змагань, а також гостьовим командам із Дніпра та Харкова за підтримку та участь. Ми і далі будемо в рамках своїх можливостей максимально підтримувати всі ініціативи, спрямовані на розвиток спортивно-виховної роботи з дітьми у Кам’янському», — заявив Едуард Коряк, начальник управління молоді та спорту Кам’янської міської ради.

Фото (зліва направо): Олександр Наконечний (віце-президент федерації), Євген Колішевський (президент федерації, головний суддя змагань), Едуард Коряк (начальник міського управління молоді та спорту).

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Перемога та досвід повертаються в Україну!
Halloween in DNDZ-2022
Ефективна техніка в екстремальних умовах
Центр молодіжних ініціатив запрошує до Молодіжної медіашколи: як долучитися?
«Волонтерська резиденція»: молодь Дніпропетровщини збереться на форум