Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


У Новомосковську продовжує роботу ветеранський простір ПлюсПлюс++

Не зважаючи на критичні події в Україні, вже понад рік у Новомосковську діє ПлюсПлюс++ — простір партнер Veteran Hub, для ветеранів, їхніх рідних та близьких, членів родин загиблих та зниклих безвісті, і громадських організацій, що захищають їхні права.

Простір ПлюсПлюс++ — це партнерський проєкт Veteran Hub та ГО «Прометей» в рамках програми реінтеграції ветеранів IREX.

«Ми намагались створили комфортні умови для зустрічей ветеранської спільноти — безпечний відкритий простір для відпочинку, роботи, проведення заходів. Та зробити доступними громадські послуги із соціальної, психологічної, юридичної підтримки від спеціалістів Veteran Hub для ветеранів, їхніх рідних та близьких», — наголосив керівник ГО «Прометей» Сергійчук Руслан.

Після 24.02, як і в більшості українців, все змінилось. Наразі простір ПлюсПлюс працює, зокрема як і волонтерський штаб. У перші дні повномасштабного вторгнення тут збирали добровольців на захист України, друкували, копіювали документи для військоматів. Збирали та передавали першу волонтерську допомогу військовим. Сьогодні рідні військових приходять плести маскувальні сітки або на групи підтримки з психологами. Для дітей організовуються майстер-класи та розважальні заходи. Продовжуються надаватись консультації від спеціалістів VeteranHub та інші послуги для ветеранської спільноти.

«Ми тішимось, коли військові, будучи на ротації, заходять сюди відпочити, поспілкуватись зі своїми, пригоститись чаєм/кавою, почитати книжку чи взяти з собою. Бо вони знають, що Свої ТУТ», — зазначила координаторка простору Анна.

ПлюсПлюс++ у Новомосковську знаходиться поруч із Площею Героїв, за адресою Гетьманська, 29 на 2 поверсі 2 корпусу на території Кооперативного коледжу, км 228.

Додатковий графік можете уточнити у координаторки простору — Анна 0959354903.

Коли тобі потрібно поспілкуватись зі своїми, отримати онлайн-консультацію, якщо чекаєш коханих з війни або розділити тугу від втрати близької людини на війні чи повернення рідних з полону, приходь у ПлюсПлюс++ Новомосковськ — СВОЇ ТУТ!

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Як спілкуватися з пацієнтами-колишніми бійцями: у Дніпрі провели тренінг для сімейних лікарів
Чую, знаю, підкажу: юристи Veteran Hub у Дніпрі допомагають ветеранам
Хаб для ветеранів у Дніпрі тепер працює з понеділка по суботу