Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Від Ветеранського братерства Новомосковщини привітали дітей Героїв, які загинули, захищаючи Україну від збройної агресії країни-терориста

З нагоди новорічних свят, Миколайович та його помічники з ГО Прометей та ветеранського простору ПлюсПлюс++ привітали 45 дітей військовослужбовців з Новомосковщини, які загинули, відстоюючи територіальну цілісність нашої держави, і тих, які досі в полоні чи зниклі безвісті. Ті, що знайомі з громадською організацією з 2014, і нові «родини Героїв».

Миколаї-Прометеї особисто привітали дітей з Новомосковська, Черкаської, Піщанської та Губиниської ТГ. Передали їм святкові дарунки з побажаннями світлих і радісних свят, міцного здоров’я, добра та української Перемоги.

«Цьогоріч провели захід у різдвяно-новорічний період, щоб діти могли відчути магію свят і піклування оточуючих. Розуміємо, як зараз важко дітям, у яких війна забрала їхніх батьків, а в дружин – чоловіків. Проте, незважаючи ні на що, ці родини тримаються, вони незламні«, — наголосив Сергійчук Руслан, керівник ГО Прометей та радник Новомосковського міського голови у справах ветеранів та родин загиблих.

Він подякував усім, хто відгукнувся та допоміг фінансово на організацію цієї ініціативи.

Більше інформації про ветеранські ініціативи та інші заходи по Новомосковщині можете знайти в соціальних мережах ГО Прометей https://www.facebook.com/prometheus.ua.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Новомосковську продовжує роботу ветеранський простір ПлюсПлюс++
У Новомосковську з’явився перший відкритий простір для ветеранів АТО/ООС