Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


На Дніпропетровщині запрацювали чотири кабінети жіночої консультації для постраждалих від насильства: адреси

На Дніпропетровщині запрацювали чотири цілодобових кабінети жіночої консультації. До них можуть звернутися жінки, які постраждали від гендерно обумовленого або сексуального насильства.

Як розповів Суспільному завідувач жіночої консультації Святослава, за три місяці роботи такого кабінету в Дніпрі сюди через гендерне насильство звернулися три жінки.

«У нас є набори для постраждалих від сексуального насильства. Там є і тести на вагітність, і препарати для профілактики ВІЛ-інфекції, і препарати для профілактики інфекцій, які передаються статевим шляхом. Ще є препарати, якщо ми підозрюємо, що це може бути небажана вагітність, для екстреної контрацепції«, — розповів він.

За словами голови громадської організації «Спільна користь» Ольги Шулік, спостерігається тенденція до збільшення випадків насильства щодо жінок. Втім, постраждалі не хочуть розповсюджуватися про це.

«У нас в суспільстві є певні стереотипи й віктимізація постраждалих. Тобто починаються питання «У що була вдягнена?», «Де вона ходила, з ким вона була?», «Чи вживала алкоголь?». Через ставлення суспільства до жінок, над якими вчинили сексуальне насильство, у них не виникає бажання поширювати цю інформацію«, — говорить громадська активістка.

Кабінети працюють у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському та Павлограді. Їх відкрили за кошти міжнародних благодійних організацій на базі лікарень із безбар’єрним доступом.

Жінки з інвалідністю, поважного вже віку чи з певними функціональними порушеннями здоров’я, зокрема й з числа ВПО, також можуть відвідати такі кабінети. Усі звернення анонімні.

Адреси кабінетів:

Дніпро

КНП «Міська клінічна лікарня № 9″ ДМР» (приймальне відділення), пр. Мануйлівський, 29.

Кривий Ріг

«Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром» КМР, вул. Панаса Феденка, 1.

Павлоград

КП «Павлоградська міська лікарня №1» ПМР (Клініка дружня до молоді при лікарні), вул. Шевченка, 102.

Кам’янське

КНП КМР «Міська лікарня №9», пр. Аношкіна, 72.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: При Дніпропетровській ОВА створили Раду з питань переселенців
На Дніпропетровщині переселенці можуть отримати безоплатну правову допомогу
Як ВПО залучені у життя громад на Дніпровщині
Серед переселенців у Томаківській громаді проводять опитування щодо потреб ВПО
Де у Кривому Розі можна зареєструвати місце проживання для людей з тимчасово окупованих територій: адреси