Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Для чого громадам мінімальне податкове зобов’язання?

Цьогоріч власники земельних ділянок вперше мають сплачувати мінімальне податкове зобов’язання за 2022 рік. Експерти U-LEAD пояснили фінансистам громад специфіку даного податку і що він змінює в наповненні місцевих бюджетів.

Поняття мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) з’явилося у 2021 році під час внесення змін до Податкового кодексу України. МПЗ – це різниця між нормативно-грошовою оцінкою земельної ділянки та сумою податків (податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізосіб — ПДФО, військового збору, єдиного та земельного податків), яку сплачує орендар або власник.

Це додатковий податок сплачуватимуть всі користувачі сільськогосподарських земель. Якщо орендар працює «в тіні», то МПЗ сплачуватиме власник паю або ділянки. Це має зробити невигідним тіньовий обіг земель для всіх, що є абсолютно справедливим кроком для підвищення фінансової спроможності територіальних громад, — зазначив Андрій Мужевський, радник з питань місцевих фінансів та управління регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області.

Для громад це є додатковим інструментом для роботи із фермерами та власниками паїв і стимулом для обліку земель та їх інвентаризації. Адже гроші надходитимуть до місцевих бюджетів за місцем розташування земельних ділянок.

Формула для розрахунку МПЗ прив’язана до нормативно-грошової оцінки земельної ділянки.

Для фізичних осіб суму мінімального податкового зобов’язання розраховує податкова служба, яка має до 1 липня 2023 року надіслати розрахунок одноосібникам. ФОПи та юридичні особи розраховують самостійно, згідно з формулою. Причому господарства розраховують МПЗ після сплати усіх податків, що стосуються землі.

Мінімальне податкове зобов’язання не поширюється на земельні ділянки, які знаходяться (були) в зоні бойових дій або тимчасово окуповані, на них розміщені фортифікаційні споруди або територія засмічена вибухонебезпечними предметами.

Також не розраховується МПЗ для невитребуваних паїв, якими розпоряджаються ОМС і які не передані в оренду, дачних ділянок, земель запасу, приватних земельних ділянок сільськогосподарського призначення у межах населених пунктів та земельних ділянок зон відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Законом не передбачено ніяких пільг для МПЗ. Якщо пенсіонер або малозабезпечена родина здає пай в оренду нелегально, то йому доведеться платити. І тут завдання ОМС проводити роз’яснювальну роботу з населенням, власниками земель та представниками аграрного бізнесу щодо вигоди працювати «по-білому» і сплачувати податки, — зазначив Мужевський.

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Освітяни Дніпропетровщини готуються до нового навчального року
Як повоєнна відбудова визначатиме розвиток регіонів
Павлоградська та Перещепинська громади розроблятимуть програми та плани комплексного відновлення територій за підтримки U-LEAD
Втримати і дати впевненість у майбутньому: чому громадам потрібна стратегія розвитку молоді
Три громади Дніпропетровщини розробляють муніципальні енергетичні плани за підтримки U-LEAD