Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі оголошено конкурс суботників серед ОСББ, ЖБК та ОСН

На сторінці Простір самоврядування з’явилося оголошення про проведення конкурсу суботників серед ОСББ, ЖБК та ОСН, який буде тривати до 15 травня в рамках акції #Чистий_Дніпро.
Представнки департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради  запрошують всіх активних мешканців взяти участь у цій акції та прибрати своє подвір’я, висадити дерева та зробити наше місто чистішим і зеленішим.
«Умовами участі у конкурсі є публікація у фейсбук або інстаграм з фото або відео вашого суботника та відмітка сторінки нашого департаменту. Не забудьте використати хештег акції #Чистий_Дніпро».
5 найактивніших учасників отримають техніку для ремонту та прибирання будинку: бензокоса, повітродуйка-пилосмок для збору листя, розкладна металева драбина, бензопила та шуроповерт. Також на інших 10 активних учасників очікують невеличкі подарунки від департаменту.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі оголосили результати конкурсу екоприбирань серед ОСББ, ЖБК та ОСН