Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Купуйте дрова влітку: мешканців Дніпропетровщини закликають подбати заздалегідь про опалювальний сезон

Філії Східного лісового офісу продовжують лісозаготівлю та реалізацію дров. Тому закликаємо населення, що опалює свої домоволодіння дровами, закуповувати їх вже зараз.

Деревина, придбана на зиму, влітку гарно всихає, а від так при її використанні матиме вищий коефіцієнт корисної дії, тобто віддаватиме більше тепла. Ба більше, зараз закупити можна без черги. Чого не скажеш про осінній період.

Василь Курило, лісничий Царичанського лісництва розповідає, торік в опалювальний сезон через попит створилася черга на півтора місяця. Тож ті, хто кинувся купити дрова в жовтні-листопаді, міг отримати їх після новорічних свят. Та й якість такої деревини, як кажуть “з-під пилки”, гірше, оскільки вона не встигає просохнути.

Реалізується деревина після санітарної рубки. Тобто, вирубуються аварійні насадження, пошкодженні паразитами та іншими природними чинниками.

Докладніше про лісозаготівлю та реалізацію деревини розповідають та показують у відео Іван Яловий, директор філії «Петриківське лісове господарство» та Василь Курило, лісничий Царичанського лісництва.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: