Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


На Дніпропетровщині створили Регіональний офіс міжнародного співробітництва

В області створили Регіональний офіс міжнародного співробітництва. Відповідне розпорядження підписав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

«Взаємодіяти з іноземними партнерами я розпочав, щойно очолив регіон. Вже провів понад два десятки зустрічей з представниками Чехії, Німеччини, Франції, Швеції та США… А ще керівниками гуманітарних місій, благодійних фондів й організацій. Але фронт робіт величезний. Тому й організували майданчик, де зможемо комунікувати з тими, хто готовий підтримати регіон», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Він додав, що це нове вікно можливостей – для Дніпропетровщини та іноземних партнерів, які прагнуть співпрацювати на рівні області та окремих громад.

Офіс напрацьовуватиме пропозиції з пріоритетних напрямків. Зокрема, повоєнної відбудови й відновлення регіону, гуманітарної допомоги вразливим категоріям. А ще залучення ресурсів для реалізації соціальних та суспільно-значущих проєктів.

Очолив цей консультаційно-дорадчий орган начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак. А ще до нього увійшли керівники департаментів та управлінь облвійськадміністрації.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Українці обиратимуть в Дія, що і в якому регіоні відбудовувати