Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Перегляд телемарафону найбільше псує настрій 19% громадян — опитування газети «Дзеркало тижня»

Понад 22% респондентів слідкують  за прогнозами щодо війни від західних аналітиків, повідомляє  ZN.UA.

19,1% українців на запитання «Що з наведеного найбільше псує вам настрій?» обрали відповідь перегляд телемарафону «Єдині новини» (19,1%). Лише 5% українців бадьорить телемарафон, свідчать  результати опитування, яке 28 квітня — 3 травня провів Центр Разумкова на замовлення ZN.UA.

 

Це означає, що владі треба замислитись або над формою, або над якістю спілкування з громадянами, йдеться у статті Алли Котляр «Як змінився стиль життя українців за час війни? Не забуваймо про сон, секс і власне здоров’я».
Можна припустити, що 14,2% респондентів, яким настрій псує «перегляд інших ЗМІ, крім телемарафону», не одержують там якісної аналітики.
Читачам не дають нової інформації, яка б допомагала орієнтуватися в реальності і прогнозувати своє майбутнє, а лише пережовують відомі факти чи інтерпретують їх на користь інтересів власників тг- або ютуб-каналів.
На запитання «Що допомагає вам упоратися з невпевненістю в майбутньому?» 22,8% українців відповіли: «Слідкую за прогнозами щодо війни від західних аналітиків», а 24,6% — Слідкую за прогнозами голови ГУР Буданова, інших українських військових та аналітиків».

«Люди гідно оцінили роль першоджерел. І це позитивний факт. Аби тільки першоджерела інформували, а не маніпулювали», — йдеться в повідомленні.

Опитування проводилося Центром Разумкова на замовлення ZN.UA з 28 квітня по 3 травня 2023 року методом face-to-face в 22 областях України та м. Києві. Опитано 2020 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Вплив війни на молодь в Україні
Національна культура та мова в Україні: зміни в громадській думці після року війни
Яким соціальним інституціям довіряють українці?
Чи варто ризикувати, визволяючи Крим військовим шляхом: думки українців
Як змінилося ставлення українців до державних свят? Результати опитування