Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Ремонти та заміна вікон у підʼїздах: Філатов провів черговий прийом міського голови

Попри виклики війни Дніпро продовжує працювати, аби зробити місто кращим та дати людям необхідну підтримку. Прес-служба Дніпровської міської ради повідомляє про те, що 23 травня Борис Філатов провів черговий прийом міського голови. Поставити питання прийшли понад пів сотні дніпрян.

Більшість звернень стосувалися ремонтів у під’їздах і заміни там вікон, а також оновлення покрівель і труб холодного водопостачання.

«Я сьогодні зустрівся з нашими містянами — був черговий прийом міського голови. Люди отримали допомогу від міської ради. Ми відпрацювали всі питання. Опікуватимемося ними надалі. І продовжуватимемо практику особистих прийомів та спілкуватимемося з людьми, аби в нинішніх умовах війни вони не відчували себе покинутими», — зазначив Борис Філатов. 

Дніпрянка Жанна Олександрівна прийшла з питанням ремонту покрівлі: «Нам пообіцяли цьогоріч до першого серпня зробити вікна і покрівлю нашого дому. Будемо цьому дуже раді, бо мешканці страждають від того, що дах протікає». Пані Жанна додала, що нині саме пристойна робота міських служб дає людям можливість нормально жити: «У ці тяжкі часи зустрічі з міським головою — це дуже правильно. Йому треба знати потреби людей, а люди мають знати, які проблеми є у мера».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Борис Філатов про ситуацію у Дніпрі: все під контролем, ворог не зайшов до міста
У міськраді не існує жодних протиріч. Ми всі разом і всі працюємо на одну мету – Філатов
Безкоштовні проїзні для вакцинованих дніпрян: хто та коли зможе ними скористатися
У Дніпрі працівників міськради зобов’яжуть вакцинуватися проти COVID-19, а вакциновані дніпряни безкоштовно отримають місячні проїзні квитки
У Дніпрі перед сесією міськради відбулася акція протесту