Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Дніпрян запрошують 15 червня долучитися до гри-моделювання «Майбутнє волонтерства у громадах»

Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» та соціологічна компанія «Active Group» проведуть ігру-моделювання у вигляді стратегічної сесії на тему «Майбутнє волонтерства в громадах» за власною методикою «Технології моделювання майбутнього» у Дніпрі.

Для кого: волонтери, представників органів влади, викладачи, студенти, підприємці, журналісти, активні громадяни

Коли: 15 червня 2023 року (четвер)

Час: 10.00 – 14.00

                                                          Де: м. Дніпро, вул. Воскресенська, 23, 5й поверх

                                 Вартість участі: БЕЗКОШТОВНО

Війна з усіма її жахами стрімко активізувала волонтерський рух в Україні. Величезна кількість людей долучилась до волонтерства, змінився профіль волонтерів, їх діяльність та багато іншого. Саме тому Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» проводить ігри-моделювання «Майбутнє волонтерства в громадах» у 10 містах України. Ці заходи спрямовані на пошук оптимальних способів розвитку волонтерства в Україні. Під час зустрічей ми розглянемо всі сторони цієї теми, щоб зрозуміти, як краще поєднати інтереси волонтерів і громади.

Цей захід допоможе змоделювати поле майбутнього громади, знайти там місце для волонтерів таким чином, щоб розвиток і громади, і волонтерів відбувався якнайкраще. Завдяки грі учасники та учасниці заглянуть у те, що очікує на громаду, роздивляться зацікавлених осіб та зрозуміють своє місце у тих процесах, що відбуваються у місті.
Захід побудований у форматі гри, яка, окрім того, що є корисною, дозволить приємно провести час, випити кави та обдумати важливі процеси у громаді.

Для участі необхідно обов’язково зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/gv48fL9YNLK4QSuS8

Контакт: Дмитро Чернишов, координатор ВІ «Активна Громада» у Дніпрі, dnipro.inres@gmail.com

Довідка. Захід відбувається в рамках проєкту «Право вибору», що підтримується Національним Демократичним Інститутом (NDI) за фінансування наданим Агентством США з Міжнародного Розвитку.

Примітка. Всеукраїнська ініціатива «Активна Громада» – об’єднання людей та громадських рухів задля самоорганізації та участі у розв’язанні місцевих проблем. Ініціатива створена в рамках діяльності Інституту «Республіка».

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Активну молодь запрошують до участі в дебатному турнірі у м. Дніпро
Активних мешканців Дніпра запрошують на вебінар: “Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни”
У Дніпрі відбувся Ярмарок волонтерських ініціатив
Активних дніпрян запрошують на тренінг: «Як Верховна Рада України впливає на відновлення країни»
У Дніпрі відбувся Клуб Активної Громади на тему «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни»