Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Міграційна служба Дніпропетровщини надає послугу з пересилання готових паспортних документів

На Дніпропетровщині у 2023-му міграційна служба оформила майже 139 тисяч біометричних документів. З них більш ніж 86 тисяч закордонних паспортів і майже 53 тисячі ID-карток. Про це повідомив 49000.com.ua начальник ГУ Державної міграційної служби в області Богдан Чегіль.

«Незважаючи на воєнний час, працюємо в звичному режимі. Головне управління ДМС в області та усі його територіальні підрозділи надають адмінпослуги. Фахівці щодня приймають заяви, оформлюють документи. А ще виявляють нелегалів, видають посвідки на тимчасове або постійне проживання», – зазначив Богдан Чегіль.

Він додав, що працівники міграційної служби допомагають переселенцям відновити втрачені документи. А ще оформлюють паспорти пораненим військовим і тим, хто повернувся з полону. Аби люди могли виїхати за кордон на лікування або реабілітацію.

Загалом цьогоріч міграційна служба Дніпропетровщини вже надала понад 160 тисяч адміністративних послуг.

«Окрім цього, запроваджуємо зручні сервіси. Наприклад, в Україні можливе пересилання готових документів між підрозділами міграційної служби різних регіонів. А ще відправка до дипломатичних установ за кордоном», – розповів Богдан Чегіль.

З початку року до посольств та консульств України Дніпропетровщина скерувала понад 1,2 тисячі документів. Відправила в межах держави – майже 700.

На початку червня підрозділи міграційної служби отримали доступ і до Державного реєстру актів цивільного стану. Тепер вони можуть самостійно отримати витяг про реєстрацію народження людини. Таке нововведення пришвидшить час обробки запитів та оформлення документів.

Уточнити інформацію щодо роботи територіальних підрозділів можна на сайті та за телефоном «гарячої лінії»: 0 800 504 874.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі спростили процедуру відновлення водійських посвідчень
На Дніпропетровщині шлюб за добу можна оформити в чотирьох містах: список
Криворізький офіс «Я – ветеран» надав понад 600 послуг
У ЦНАП Лисичанська у Дніпрі облаштували місця самообслуговування: як це працює
У Дніпрі перевірили у ЦНАП впровадження системи електронного бронювання місць для поховання