Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Центр «Мамине щастя» у Дніпрі рятує жінок зі складними долями

У Дніпрі працює «Центр соціальної підтримки дітей і сімей «Мамине щастя». У ньому можуть проживати жінки з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також внутрішньо переміщені особи. Про це Відкритому розповіла директорка центру соціальної підтримки дітей та сімей «Мамине щастя» ДМР Марина Земенкова.

У відділенні є все необхідне для комфортного проживання: приміщення складається з двох кімнат, санвузла з пральною машиною, кухні з необхідною технікою та їдальнею. Воно також обладнано тривожною кнопкою.

«Жінок із зламаними долями тут багато. Кожній з них у Центрі надають всебічну допомогу. Із жінками працюють психологи, забезпечують продуктами харчування та дахом над головою. Тут піклуються і про безпеку прихищених. По-перше, адреса не розголошується, по-друге — це приміщення обладнане тривожною кнопкою. Тобто за необхідності фахівці оперативно можуть викликати поліцію. Ми єдиний центр в Україні, що розмежував перебування прихищених жінок на тих, що постраждали від насильства та матерів з дітьми. У процесі роботи зрозуміли, що є ще одна не менш вразлива категорія – жінки віком 60+, які страждають від насилля своїх дітей» – розповідає Марина Земенкова.

За період повномасштабного вторгнення заклад прийняв і надав послуги 190 особам, з них – 70 жінок з дітьми (ВПО).

Про умови перебування та найчастіші проблеми, з якими стикають у закладі під час роботи з прихищеними дивіться у відео:

 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Мер Дніпра показав оновлений Центр підтримки дітей та сімей, де допомагають постраждалим від домашнього насильства і надають прихисток переселенкам
Гарячі лінії з підтримки жертв домашнього насильства: куди звертатися мешканцям Дніпропетровщини
Громади Дніпропетровщини отримають субвенцію на облаштування служб для постраждалих від насильства
У Дніпрі для жертв домашнього насильства запрацював комунальний шелтер
Експерти розповіли, який вид дискримінації є найпоширенішим у Дніпрі