Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Жовтих Водах на Дніпропетровщині відремонтували гуртожиток, де проживають переселенці

У Жовтих Водах на Дніпропетровщині покращили умови в гуртожитку, де проживають переселенці. Зробили капітальний ремонт декількох поверхів, встановили меблі й побутову техніку. Така підтримка – від міжнародних партнерів. Про це йшлося під час зустрічі в ОВА з представниками Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні.

«З початку великої війни Дніпропетровщина прийняла майже 400 тис переселенців. Підготували для них 135 місць компактного проживання. Прагнемо створити там більш комфортні умови і залучаємо до цього партнерів», – зазначила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Ірина Грицай.

«Допомагає й Міжнародна організація з міграції. Акцент – на колективних центрах у невеликих містах, віддалених громадах», – підкреслила заступник начальника Дніпропетровської ОВА Надія Задорожна.

Партнери покращили умови проживання у 63 закладах регіону. Зокрема, у Дніпровському, Криворізькому, Павлоградському, Новомосковському, Синельниківському та Кам’янському районах.

«Десь МОМ допомогла з ремонтом, десь – надала побутову техніку. В одному із колективних центрів у Жовтих Водах ми зробили капітальний ремонт декількох поверхів. До цього там проживало 90 людей. Тепер зможемо розмістити ще 250», – сказав регіональний координатор МОМ на Сході Йоганнес Фромгольт.

Він додав: організація планує й надалі допомагати закладам, де тривалий час проживатимуть переселенці. Їх оберуть у координації з ОВА.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині відремонтували поверх студентського гуртожитку під житло для переселенців
У Покрові гуртожитки для ВПО отримали благодійну допомогу
35 сімей з Маріуполя отримали тимчасове соціальне житло у Дніпрі