Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


«Готуємо укриття у школах до можливого початку навчального року офлайн» — заступниця міського голови Дніпра

Доступність та оснащення — дві важливі складові, які повинні бути присутні у кожному укритті. Це питання було підкреслено міським головою Дніпра, Борисом Філатовим, і він висловив свою вимогу, щоб у всіх укриттях дотримувалися цих правил, — повідомляє gorsovet.com.ua.

Одне з таких укриттів було перевірено 2 липня, Ксенією Сушко, яка обійшла кілька місць по місту. Вона відвідала КЗЗСО «Гімназія №2» ДМР, розташовану на вулиці Каверіна, 5. Це укриття має усе необхідне, як вимагається Міністерством внутрішніх справ України за наказом №579.

Зокрема, це укриття забезпечує цілодобовий доступ. Для цього завжди є відповідальна особа на черзі. Також укриття оснащене місцями для сидіння, туалетними кімнатами, медичними засобами для надання невідкладної допомоги, шанцевим інструментом, вогнегасниками, питною та технічною водою. Крім того, там є додаткове аварійне освітлення.

«Ми готуємо укриття в школах на випадок можливого повернення до офлайн навчання у змішаному форматі на початку навчального року. Наприклад, у цій гімназії місце розташування найпростішого укриття позначене табличкою, а є також покажчики руху для кращого орієнтування. Поруч з входом облаштовується місце для чергового. Також у школі є ємкість з технічною водою, якою можуть користуватись мешканці міста у разі відсутності водопостачання. В загальному, укриття має все необхідне і готове прийняти дніпрян у разі спалаху повітряної тривоги», — повідомила Ксенія Сушко, заступниця міського голови Дніпра, директорка департаменту гуманітарної політики ДМР.

Крім того, вона відвідала бібліотеку на проспекті Олександра Поля. Ця бібліотека є однією з філій Центральної міської бібліотеки. Всього в Дніпрі працюють три філії цієї бібліотеки: згадана, а також на вулиці Воскресенській і проспекті Слобожанському. Усі вони мають найпростіші укриття, тому відвідувачі можуть почуватись там в безпеці.

Зокрема, філія на проспекті Поля може розмістити приблизно 100 осіб у своєму укритті.

«Наші бібліотеки організовують різноманітні культурні заходи та запрошують відвідувачів. Сьогодні в бібліотеці відбувся літературно-мистецький пленер під назвою «Сонце. Літо. Перемога». Це спільний проект вихованців Дніпровської дитячої художньої школи № 1 та бібліотеки, де діти творять свої шедеври. Крім того, бібліотека запрошує малечу на перегляд різних мультфільмів, для чого є невеликий кінотеатр. Варто також зазначити, що в Дніпрі працюють тільки ті бібліотеки, які мають найпростіші укриття», — зазначила Ксенія Сушко.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі триває дерусифікація міських бібліотек
У Дніпрі оголосили конкурс на створення логотипу міських бібліотек
Реформація бібліотек у Дніпрі: як проходить процес та чому бібліотекарі проти
У Дніпрі трансформують бібліотечну систему: що зміниться?
У Дніпрі з’явився автобус-бібліотека