Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Павлоградська та Перещепинська громади розроблятимуть програми та плани комплексного відновлення територій за підтримки U-LEAD

У липні 24 громади з 9 областей України розпочали розробку Програм комплексного відновлення територій та Планів відновлення та розвитку громади. Експертну та методичну підтримку в цьому напрямку їм надають експерти Програми «U-LEAD з Європою».

На Дніпропетровщині таку допомогу отримають Павлоградська та Перещепинська громади, які були відібрані на конкурсній основі до участі в програмі. Про це повідомила Олена Тертишна, керівниця  Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Дніпропетровській області.

За її словами, впродовж липня-жовтня громади будуть працювати над розробкою обох видів документації відновлення: збирати дані, використовувати геоінформаційні системи задля їх аналізу, формувати пропозиції відновлення та лише на основі цього приймати рішення.

Програма комплексного відновлення території – це аналітично-просторовий документ, який визначає основні містобудівні та соціально-економічні пріоритети політики відновлення території, постраждалої внаслідок збройної агресії. План відновлення та розвитку громади – це документ стратегічного планування, який включатиме завдання і заходи відновлення та розвитку, проєкти місцевого розвитку.

Як повідомляють у Програмі U-LEAD, ці два види документації є взаємопов’язаними й допоможуть громадам забезпечувати ефективну відбудову, так і залучати кошти на реалізацію проєктів відновлення. Адже залучення коштів на проєкти відновлення має здійснюватися згідно визначених та закріплених в планувальній документації пріоритетів.

Загалом, допомогу у розробці програм та планів комплексного відновлення територій отримають 24 громади з різних областей країни. Зокрема, мова йде про громади з таких областей як: Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Київська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Чернігівська.

 

Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою» спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає потребам громадян, та розширює можливості громад.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Чотири громади Дніпропетровщини беруть участь у навчальному курсі «Кроки для спеціалістів. Управління проєктним циклом» від U-LEAD
Стань голосом своєї громади: реєструйся на зустрічі з командою Суспільного у громадах Дніпропетровщини
Освітяни Дніпропетровщини готуються до нового навчального року
Як повоєнна відбудова визначатиме розвиток регіонів
Втримати і дати впевненість у майбутньому: чому громадам потрібна стратегія розвитку молоді