Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Із початку 2023 року у ЦНАПах Дніпропетровщини надали понад 715 тис адмінпослуг

2023-го у ЦНАПах області надали понад 715 тис адміністративних послуг. Серед найпопулярніших –  оформлення державної допомоги, пільг та субсидій, паспортів, реєстрація статусу переселенця. Про це повідомили у Дніпропетровській ОВА.

«Нині в області 219 «точок доступу» до адмінпослуг. Це офіси ЦНАПів, їх філії, віддалені робочі місця. Фахівці виїжджають до людей і з мобільними валізами. Таких кейсів в області 40», – розповів заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Він додав, що протягом цього року до ЦНАПів регіону звернулись понад 55,6 тис переселенців.

Популярною залишається комплексна послуга є-Малятко. За однією заявою можна зареєструвати народження дитини та отримати десяток інших сервісів. Не потрібно стояти у чергах, писати безліч заяв. Цьогоріч послугою скористались майже півсотні новоспечених батьків.

Доступна й послуга оформлення біометричних документів. Із початку 2023-го у ЦНАПах зареєстрували майже 15 тис заяв для отримання паспорту громадянина України. Та більш ніж 34,5  тис – документів для виїзду за кордон.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: З початку 2023 року міграційна служба Дніпропетровської області оформила майже 139 тис біометричних документів
Ще в одному ЦНАПі Дніпропетровщини тепер можна оформити біометричні документи
З початку року у ЦНАПах області видали понад 14,7 тис біометричних паспортів
Із початку війни міграційна служба Дніпропетровщини видала понад 10 тис біометричних паспортів
В Україні зросла вартість оформлення біометричних документів