Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі перевірили у ЦНАП впровадження системи електронного бронювання місць для поховання

Минулої суботи, 19 серпня, в рамках чергування по місту директор департаменту інформаційних технологій Андрій Пригожин відвідав ЦНАП “Правобережний” де перевірив, як виконується доручення міського голови щодо впровадження системи електронного бронювання місць для поховання. Про це розповіли на телеканалі ДніпроТВ.

Цей сервіс було розроблено задля спрощення процесу похорону та задля прозорості надання похоронних послуг. В момент втрати близької людини не кожен розуміє, що саме потрібно робити, тож ця система допомагає зорієнтуватися та допоможе зробити все швидко та без зайвого клопоту.

Забронювати місце поховання можна як онлайн, так і під час візиту до ЦНАП або управлінь соціального захисту населення міста.

Сума послуги складає 2605,10 грн. Після здійснення бронювання з квитанцією про оплату та зазначеними документами необхідно звернутись до КП “Ритуальні послуги” і укласти договір.

З собою необхідно мати наступні документи:

  • паспорт замовника поховання;
  • довідка про причину смерті;
  • свідоцтво про смерть.

Під час чергування Андрій Пригожин зміг наочно побачити, як працює система електронного бронювання. Він поспілкувався із співробітниками ЦНАП і переконався у їхній належній підготовці до роботи у системі.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі спростили процедуру відновлення водійських посвідчень
На Дніпропетровщині шлюб за добу можна оформити в чотирьох містах: список
Криворізький офіс «Я – ветеран» надав понад 600 послуг
У ЦНАП Лисичанська у Дніпрі облаштували місця самообслуговування: як це працює
У ЦНАПах Дніпропетровщини з’явилися нові сервіси