Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Активних мешканців Дніпра запрошують на вебінар: “Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни”

Всеукраїнська ініціатива “Активна Громада” та ВГО “Інститут “Республіка” запрошують бажаючих долучитися до Клубу Активної Громади “Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни”. Захід пройде у форматі вебінару. 

Клуб “Активної Громади” (тренінг): “Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни” націлений поглибити знання активних громадян щодо діяльності Верховної Ради України у воєнний період та сприяти обговоренню між громадянами впливів парламенту на відновлення країни, аналізу позитивних сторін та викликів, можливих форматів взаємодії між депутатами та громадянами у воєнний період.

Коли: 19 вересня (вівторок)

Час: 16:00 – 18:00

Формат: онлайн на платформі Zoom.

Запрошуємо до участі в КАГах молодь, активістів та волонтерів, представники органів місцевого самоврядування, бізнесу та всіх активних громадян. Насамперед з міста Дніпро та Дніпропетровської області.

Дані заходи сприяють відкритому та якісному діалогу між громадянами й народними депутатами України для впровадження змін до законодавства у сфері відновлення та розвитку добробуту в країні. Серед завдань КАГів – підвищити рівень обізнаності населення про функції депутатів ВРУ, методів взаємодії з ними та обговорення плану відновлення і розвитку країни у воєнний та повоєнний період.

Обов’язкова реєстрація за посиланням:  https://forms.gle/gMntGktKzz7kNavQA

Захід проводитиме Дмитро Чернишов – координатор Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” у місті Дніпро, керівник ГО “Центр “СТАТУМ”.

Контактна інформація: Дмитро, координатор ВІ “Активна Громада” у Дніпрі, dnipro.inres@gmail.com, +380508022289

 

Довідка: Проєкт «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни» реалізується громадською організацією «Інститут Республіка» в межах Програми USAID «РАДА: наступне покоління», що виконується ГО «Інтерньюз Україна». 

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягнути добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі відбувся Ярмарок волонтерських ініціатив
Активних дніпрян запрошують на тренінг: «Як Верховна Рада України впливає на відновлення країни»
Дніпрян запрошують 15 червня долучитися до гри-моделювання «Майбутнє волонтерства у громадах»
У Дніпрі відбувся Клуб Активної Громади на тему «Парламент та громадяни: відкритий діалог у період війни»
Ігра-моделювання «Майбутнє волонтерства в громадах» у Дніпрі: реєстрація триває