Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Багатоквартирний будинок для ВПО зведуть у Межівській СТГ Дніпропетровщини

У Межівській громаді Дніпропетровщини вперше за роки незалежності України буде споруджено багатоквартирний житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб. Він розташується  по вул. Сонячна, 10А в смт Межова.

Про це повідомив у ході оперативної наради Володимир Зражевський, селищний голова, — інформує Фермер Придніпров’я.

Він, зокрема, зазначив, що громада вже отримала довідки від Міністерства регіонального розвитку та інфраструктури. У них йдеться, що для  для багатоквартирки буде виділено 72 млн. грн.

Володимир Зражевський також додав, що громада розпочала ремонт доріг. З місцевого бюджету на їх облаштування виділені кошти в сумі 6,5 млн. грн. За рахунок державного бюджету почалися роботи на шляхах державної власності, а саме Т0406 (Просяна-Новопіднороднє) та Т0428 (Слов’янка — Межова — Новопавлівка).

На порозі нового 2023-2024 навчального року заклади та установи освіти Межівської селищної територіальної громади готові до початку навчання. Для їх безпечної діяльності облаштовано 3 укриття.

Станом на 24 серпня 2023 року, у 8 гімназіях та ліцеях планується навчати 1412 дітей. У 10 закладах дошкільної освіти буде виховуватися 362 дитини. Усі 260 педагогів мають відповідну педагогічну освіту та пройшли курсову перепідготовку за основним напрямом навчання та шістьма додатковими, — зауважив селищний голова.

За його словами, триває робота щодо початку проведення капітальних ремонтів в закладах освіти та охорони здоров’я. З обласного бюджету виділено 16 млн. грн на реконструкцію Межівського ліцею № 2 Межівської селищної ради. Роботи планують почати з вересня 2023 року.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В області коштом міжнародних донорів розширять сучасний прихисток для переселенців
На Дніпропетровщині втілюють проєкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії
Проблеми та перспективи житлової політики: круглий стіл
На Дніпропетровщині відремонтували поверх студентського гуртожитку під житло для переселенців
Прихисток для тих, хто потребує: як Павлоградський терцентр став «хабом» для ВПО