Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Молоді Дніпра пропонують розкрити соціально значущі теми у конкурсі соціальної реклами «Крик»

У Дніпрі оголосили прийом заявок на участь у міському конкурсі соціальної реклами «Крик». Про це повідомляє gorsovet.com.ua.

За словами заступника директора департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання міської ради Сергія Луденського, у конкурсі може брати участь молодь (від 14 до 35 років), яка мешкає у Дніпрі. Мета конкурсу – висвітлення соціально значущих питань як для молоді міста, так і для країни в цілому. А ще – пошук нестандартних рішень їх вирішення. Серед розкриття соціально важливих питань: російсько-українська війна, волонтерство, екологічна культура, гендерна рівність, національна самосвідомість, захист прав людини та свобода від дискримінації, захист тварин.

«У своїх роботах молодь зображуватиме вирішення тих чи інших порушених питань. Роботи приймаються у 2 номінаціях. Це фотографія, сканований малюнок або колаж, ілюстрація. А також відеоролик хронометражем до 2 хв, у якому порушується соціальна тематика. Переможці та призери конкурсу отримають фінансові заохочення. За І місце – 10 000 грн, ІІ місце – 7 000 грн, ІІІ місце – 5 000 грн», – розповів під час брифінгу 5 вересня Сергій Луденський.

Конкурсні заявки можна подавати до 30 жовтня на електронну пошту krik.konkurs@gmail.com або на пошту департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання  molod.npv.dmr@gmail.com. Питання щодо участі у конкурсі можна поставити на офіційних сторінках департаменту у соціальних мережах або за телефоном: 745-03-95.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Дніпрі підбили підсумки конкурсу соціальної реклами «Крик»