Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Онлайн-портфелі та електронні щоденники: які сервіси працюють для школярів Дніпра

У Дніпрі триває діджиталізація навчального процесу. Для зручності школярів створено інтернет-портали, за допомогою яких можна підготуватися до національного мультипредметного тесту чи зібрати необхідні підручники.

Про це повідомляє Суспільне із посиланням на пресреліз міської ради.

Зазначається, що на порталі MyBook можна зібрати онлайн-портфель з електронними підручниками. Сайтом вже користуються понад 40 тис. учнів.

«Ми продовжуємо завантажувати книги, за якими займаються учні шкіл нашого міста. Онлайн-бібліотекою зацікавлені не лише у Дніпрі, а й у інших містах України та за кордоном», — розповів директор комунального підприємства «Цифрова трансформація і автоматизація інформаційних процесів міста «єДніпро» міськради Артем Трапезников.

Для учнів 11-х класів розроблений безоплатний ресурс, який допомагає підготуватися до національного мультипредметного тесту.

«Цьогоріч додали 116 лекцій та понад 1000 нових тестів від найкращих викладачів міста. Майже 40 тисяч 11-класників зі всієї України вже зареєстровані на платформі. Також для підготовки до вступу розроблена єдина платформа з усіма навчальними закладами міста Дніпра. На одному сайті розміщено паспорти усіх закладів освіти за категоріями та необхідну інформацію», — сказав посадовець.

Також, за його словами, працює «Освітній простір Дніпра» — портал для викладачів, директорів шкіл та батьків учнів. В особистому кабінеті батьки можуть стежити, як дитина  відвідує школу, заповнити анкету для отримання учнівського та переглядати шкільне меню.

До кінця року запрацює система електронної звітності, онлайн-журнали та щоденники. Невдовзі її почнуть тестувати, додав Артем Трапезников.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: