Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Студенти передали очільнику Дніпропетровщини прапори зі словами вдячності оборонцям

У День знань керівники області зустрілися зі студентами вишів. Привітали їх з початком навчального року та відзначили почесними листами. У свою чергу молодь ввірила начальнику ОВА Сергію Лисаку почесну місію. Передати прапори зі словами вдячності оборонцям, які нині на фронті.

«Зустрівся сьогодні зі студентами з різних вишів Дніпропетровщини. Привітав їх та попросив набиратися знань, бо вони знадобляться у відбудові нашої країни, – сказав начальник ОВА Сергій Лисак. – Молодь передала мені два прапори для воїнів, які нині на фронті. Вже наступного тижня стяги будуть в них».

«Захисники та захисниці борються не тільки за суверенітет і територіальну цілісність. А й за те, щоб наша молодь мала право жити і отримувати належну освіту. Адже це великий скарб», – додав голова обласної ради Микола Лукашук.

На полотнах – слова вдячності. Це послання від студентства області воїнам. Тим, які нині на передових позиціях боронять країну.

«Це найменше, що ми могли зробити для наших захисників та захисниць. Завдяки їм ми живемо та святкуємо цей День знань. На прапорах підписи від представників всіх вишів Дніпропетровщини. Сподіваємося – вони зігріють воїнів. А ще додадуть сил і наснаги», – пояснила студентка одного з вишів області Єлизавета Таран.

Натхненна подвигом оборонців, Марія вирішила стати правоохоронницею. Навчатися готова була за будь-якою формою. Головне, щоб в Україні.

«Бути поліціянткою – це поклик патріотизму, – ділиться курсантка Марина Форостянова. – Підготуватися до вступу було складно. Не вистачало живого спілкування з вчителями, тож упор був на самоосвіту».

Начальник ОВА відзначив молодь Дніпропетровщини вітальними листами.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: