Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


За підтримку економіки й оборонців: на Дніпропетровщині відзначили підприємців регіону

Майже три десятки підприємців Дніпропетровщини отримали відзнаки. Подяки вручили керівникам компаній регіону та їхнім колективам. Про це повідомили у обласній військовій адміністрації.

«Війна щодня  випробовує бізнес на міцність. Але ці люди долають виклик за викликом, аби встояти. Продовжувати працювати. Зберегти робочі місця. Платити податки і таким чином – підтримувати країну. А ще – допомагати. Купувати для фронту броніки, авто, дрони», – наголосив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Два квадрокоптери Mavic 3 під час нагородження передав очільник одного з підприємств пан Ігор. Попросив направити їх захисникам на передову, де вони так потрібні.

Чоловік розповів, що його завод займається гумовими технічними виробами й металообробкою. Каже, попри повномасштабну війну розвиваються, закуповують нове обладнання. Найперше, щоб вийти на новий рівень високотехнологічного випуску продукції. Бути конкурентними не лише на українському, а й на європейському ринку.

«Наші працівники допомагають воїнам, які захищають Україну від загарбника. Ось зібрали кошти і придбали подарунки для наших оборонців. Два дрони. Вони допоможуть швидше знаходити ворога і впевнено його нищити. До цього ми купували позашляховики. Й ще багато чого корисного», – зазначив власник підприємства.

Серед тих, кого відзначили, і пан Дмитро. Він операційний директор однієї з компаній, яка займається імпортом продуктів та має декілька ресторанів у Дніпрі. 

«Залучили наших італійських партнерів до підтримки України. Привезли від них багато гуманітарної допомоги. Крім цього, ми закуповуємо автомобілі швидкої допомоги. Відправляємо до бійців, на першу лінію», – сказав бізнесмен Ігор.

 Чоловік вважає: місія підприємців – тримати економічний фронт. І допомагати, особливо зараз, у такі складні часи.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Підсумки 17-ї сесії облради: 285 мільйонів гривень — на реконструкцію медичних та реабілітаційних центрів, ще 30 — на дрони
Які питання мають затвердити сьогодні на сесії депутати Дніпровської міськради?