Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Державні виплати, ІТ-курси для переселенців та допомога ДБСТ: в ОВА розповіли про останні новини в соцсфері

На Дніпропетровщині виплатили всю держдопомогу за жовтень. Для переселенців, які облаштувалися в регіоні, організували ІТ-курси. А дитячим будинкам сімейного типу передали найнеобхідніші речі від «Фундації Олени Зеленської». Про останні новини в соцсфері під час пресконференції розповіла заступник начальника ОВА Надія Задорожна.

«Завершили виплату державних допомог за жовтень. Їх отримали майже 147 тис людей. Загалом перерахували майже 375 млн грн. Всього за 10 місяців коштом держбюджету зробили виплат на 3,7 млрд грн», – зазначила Надія Задорожна.

Вона розповіла, що ОВА та компанія Yalantis організували безкоштовні ІТ-курси для переселенців. Група буде опановувати мануальне тестування. Навчання – для початківців. Воно складатиметься з двох частин. Кожна з них триватиме два місяці. Буде 14 лекцій у записі, тестування та домашні завдання на самоперевірку.

«Протягом тижня провели 20 занять за програмою «Самодопомога Плюс». Такі зустрічі – для соціальних працівників. Там вони вчаться самостійно долати стрес та допомагати в цьому іншим», – розповіла заступник очільника області.

Загалом з початку року таке навчання пройшли понад 3 тис людей. Воно – за програмою ментального здоров’я «Ти як», яку ініціювала Перша Леді України.

«А ще благодійна організація «Фундація Олени Зеленської»  передала допомогу для 34 дитячих будинків сімейного типу. Вони – з Нікопольського та Криворізького районів. Кожна родина отримала те, чого потребувала. Зокрема, побутову техніку, меблі, гаджети, посуд, постіль, велосипеди, самокати, ролики, гантелі, боксерські груші, твердопаливні котли», – сказала вона.

За словами Надії Задорожної, таку допомогу планують передати ще 49 ДБСТ Синельниківського, Павлоградського, Дніпровського та Новомоковського районів.

«Продовжуємо звітувати про використання коштів, виділених з фонду ліквідації наслідків збройної агресії. У Дніпрі запланований капремонт двох захисних споруд. На одну отримано понад 16 млн 318 тис грн. На іншу – більш ніж 17 млн грн. Вже визначені підрядники. Строк реалізації – 2023-2024 роки, – повідомила вона. – Ще один проєкт – будівництво третьої черги водогону. На це надійшло понад 22 млн грн. Реалізувати його мають до кінця 2024-го».

Вона підкреслила, що обстріли Дніпропетровщини не вщухають. Протягом тижня агресор спрямовував на область ракети, артилерію і дрони. Через ворожі атаки є руйнування у Нікопольському, Синельниківському, Дніпровському районах.

Та найголовніше – постраждали люди. Зокрема, й 5-річний хлопчик. А ще двоє дорослих –  36-річний чоловік та жінка 58 років.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Скандинавська ходьба та майстер-класи: на Дніпропетровщині влаштували відпочинок для ветеранів та їхніх родин
У Дніпропетровській ОВА розробили алгоритм втілення проєктів з ментального здоров’я