Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Дніпропетровщина стала майданчиком для обговорення «Плану України» з відновлення

В ОВА пройшли публічні консультації щодо «Плану України» з відновлення. Ініціаторами такої дискусії стало Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури. Запросили до неї представників різних відомств, областей і громад. Одні були офлайн. Інші долучилися дистанційно.

«План України» – це інструмент для виконання програми ЄС Ukraine Facility. Нею передбачено створення фонду для нашої країни у 50 млрд євро. Для їх отримання ми маємо визначитися з базовими реформами. Виокремити сектори для економічного зростання на наступні чотири роки», – зазначив заступник міністра економіки України Олексій Соболев.

На зараз у документі шість основних блоків. Націлені вони на відновлення економічної спроможності країни і громад зокрема. А ще – заохочення українців повертатися додому.

«Дніпропетровщину обрали певним майданчиком для обговорення плану майбутнього відновлення України та модернізації. Це почесно, – додав заступник начальника ОВА Максим Беспальчук. – Допомога, про яку говоримо, має підтримати реформу децентралізації і наблизити нас до стандартів Європейського Союзу».

Учасники консультацій зосередилися на декількох аспектах «Плану України». Це особливості відновлення громад, розвиток місцевого самоврядування та людський капітал.

Перший варіант документу презентують вже за декілька тижнів. Остаточно доопрацювати його необхідно до кінця 2023-го, аби вже з січня наступного року програма запрацювала.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині втілюють проєкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії
Компанія з Німеччини розглядає можливість звести завод будматеріалів на Дніпропетровщині
У Кам’янському відкрилася школа, оновлена за підтримки ЄС
Дніпропетровщина відкрила своє представництво у Євросоюзі
Міжнародні організації планують втілити пілотний проєкт з відновлення у двох громадах Дніпропетровщини