Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Кам`янському стартує прийом проєктів на Бюджет участі

З 16 жовтня у Кам`янському стартує прийом громадських проєктів на участь у програмі “Бюджет участі”, повідомляє Любиме місто ДЗ.

НАГАДАЄМО ПРО ГОЛОВНЕ:
Адаптували Положення про бюджет участі до вимог воєнного стану, врахували особливості фінансування видатків органами державної казначейської служби і поновлюємо партисипацію у громаді.
ПІДГОТУВАТИ ПРОЄКТ ПРОСТО: заповнити три обов`язкові бланки (бланк-заявку, декларацію про авторство та перелік осіб, які підтримують громадський проєкт).
БЛАНКИ ДЛЯ ЗАПОВНЕННЯ:
Також вам їх надішлють електронною поштою за попереднім запитом на e-mail: bukmr@ukr.net .
ВАРТІСТЬ реалізації громадського проєкту не більше 300 000 гривень.
Проєкти подаються в категоріях:
 • “ІНФРАСТРУКТУРА”;
 • “ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА ТА СПОРТ”;
 • “ЕКОЛОГІЯ, ІТ ТА КУЛЬТУРА”;
 • “ПРОСВІТА, ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я”.
Кожен автор може подати 1 громадський проєкт у будь-якій з перелічених категорій.
ОСНОВНІ ЗМІНИ:
 • розширено тематику продуктів проєктів: поміж іншого вони можуть стосуватись проведення заходів з питань цивільного захисту та надання першої медичної допомоги
 • в категорію “Інфраструктура” додано проєкти, продукти яких направлено на цивільний захист;
 • у категорії “Просвіта, охорона здоров`я” розширено спрямування проєктів – додано проєкти, що направлені на поліпшення умов медичного обслуговування громадян. Не прийматимуться до участі освітні проєкти, реалізація яких належить до прямих повноважень закладу та передбачає виключно покращення матеріально-технічної бази, і повинна фінансуватися з відповідної програми розвитку освітньої галузі;
 • під час дії воєнного стану та протягом півроку після його скасування до розгляду приймаються громадські проєкти, які передбачають закупівлю медичного обладнання/ устаткування, медикаментів, перев`язувальних матеріалів тощо. У разі такого придбання їх використання за призначенням має бути безкоштовним для громадян, що обслуговуються закладом/ підприємством.
 • продукти проєктів можуть стосуватися оснащення споруд цивільного захисту (тимчасових укриттів, бомбосховищ), тимчасових пунктів обігріву, стаціонарних та мобільних пунктів незламності (виключно у частині додаткового оснащення, що не входить до переліку їх обов`язкової комплектації). У разі розміщення пункту незламності на території/ у приміщенні суб`єкту господарювання приватної власності, продукт проєкту надається у тимчасове користування.
 • продукти громадських проєктів можуть передбачати забезпечення осіб з інвалідністю технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування, послугами з їх ремонту і технічного обслуговування.

ПОДАТИ ПРОЄКТ МОЖНА НАСТУПНИМИ ШЛЯХАМИ:

 • самостійно зареєструватись на платформі https://budget.e-dem.ua/1210400000 та подати проєкт в електронному вигляді;
 • надіслати заповнені форми проєкту на електронну пошту bukmr@ukr.net (завантаження здійснить місцевий адміністратор).

З будь-якими запитаннями щодо бюджету участі звертайтесь до департаменту економічного розвитку міської ради за адресою: майдан Петра Калнишевського, 2, 3 поверх, кабінет 315 або за телефоном: 55-41-31.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кам’янському відновлять фінансування програм підтримки ОСББ та «Бюджету участі»
Бюджет участі Дніпра: яка подальша доля проєктів?
У Дніпрі оновили програму «Бюджету участі» та змінили положення
У Дніпрі вперше розпочнеться реалізація мікропроєктів від школярів «Бюджетик Участик»
Соцініціативи «Бюджету участі» у Дніпрі: що реалізують у 2022 році