Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Зроблено понад 11,5 тис щеплень: в області catch-up кампанія з імунізації від кору на фінішній прямій

Кір – це інфекційне захворювання, яке нерідко обертається серйозними ускладненнями. Попередити їх може вакцинація. Саме тому, аби захистити дітей, які за Національним календарем пропустили щеплення, на Дніпропетровщині понад три місяці тому запустили catch-up кампанію. Наразі вона майже на фініші. 

«Щеплення від кору необхідно робити у 12 місяців та 6 років. Такий графік передбачений Національним календарем. Це не означає, що дитина не перехворіє. Але вакцинація попередить ймовірні ускладнення, такі як пневмонія або енцефаліт. І що не менш важливо – імунізація дозволить уникнути розповсюдження вірусу та виникнення епідемій», – зазначила начальниця відділу департаменту охорони здоров’я ОВА Наталія Шмалько.

Натомість до початку catch-up кампанії в області було майже 13 тис дітей, які не мали жодного щеплення від кору або отримали тільки одну дозу.

Нині їх число значно скоротилося. За понад три місяці вакцинували вже більше 11,5 тис хлопців та дівчат.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Вакцинували понад 5 тис дітей: на Дніпропетровщині триває catch-up кампанія з імунізації від кору
Дніпропетровщина отримала 26 тис доз комбінованої вакцини від кору, краснухи та паротиту