Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Аби оцінити якість організації шкільного харчування: на Дніпропетровщині проводять опитування для батьків учнів

Батьків школярів запрошують долучитися до опитування. Його проводить Дніпропетровська ОВА, аби оцінити якість організації харчування у навчальних закладах. Пройти анкетування можна до 27 листопада. 

«Нам надзвичайно важлива думка батьків. Тому просимо їх відповісти на декілька питань. Результати обов’язково врахуємо. Адже хочемо розробити в області оптимальний варіант організації шкільного харчування. Безпечного, корисного, збалансованого», – сказала директорка департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Ольга Лозова.  

Вона додала, що нині в України продовжується реформа шкільного харчування. Цією темою опікується перша леді України Олена Зеленська.

В анкетуванні від ОВА питають думку мам і тат, як можна урізноманітнити меню. Приймають побажання та пропозиції. Просять вказати, який варіант для них найприйнятніший: буфетна продукція, коли страви готують у шкільний їдальні, або коли обіди привозить кейтеринг.

Анкета – за посиланням.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Доступні кредити та гранти для аграріїв, трактори від Кореї, семінар із публічних закупівель: головні новини від ОВА
«Прозорість та підзвітність»: на Дніпропетровщині провели семінар із публічних закупівель
Благодійники передали Дніпропетровщині 300 протипролежневих матраців для соціальних закладів
Діалог між владою, роботодавцями та профспілками: Обласна тристороння соціально-економічна рада зібралась на засідання
Дніпропетровщина стала майданчиком для обговорення «Плану України» з відновлення