Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Благодійники передали Дніпропетровщині 300 протипролежневих матраців для соціальних закладів

Дніпропетровщина отримала 300 сучасних протипролежневих матраців. Благодійна допомога – від громадської спілки, яка опікується людьми з інвалідністю. Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

«У наших благодійників велике серце. Вони підтримують військових, дітей, переселенців й тих, хто має інвалідність. Вдячний за таку потрібну справу. 13 соціальних закладів регіону отримали те, що дійсно потрібно вихованцям», – сказав начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Девайси працюють від мережі, підлаштовуються під кожного пацієнта. Мають блок керування.

«Вони спростять догляд за маломобільними людьми. Покращать їхню якість життя. Це не остання поставка. Планується, що такі матраци область отримає і для медзакладів», – зазначила заступниця начальника ОВА Надія Задорожна.

Керівник благодійної організації, пан Микола, і сам пересувається на кріслі колісному. Він – двічі переселенець. Спершу з Луганська у 2014-му. Під час повномасштабного вторгнення виїхав із Сєвєродонецька. При цьому допомагає іншим.

«Ми постійно опікуємося людьми з інвалідністю. Спочатку приділяли увагу їхньому працевлаштуванню. Далі почали займатися гуманітарною допомогою. Підтримуємо заклади компактного проживання ВПО, інтернати. Десь ліфт встановили. Забезпечуватимемо кріслами колісними», – розповів Микола.

Він додав, що в планах оновити бібліотечний фонд соціальних закладів. Надати нову сучасну літературу. Нині домовляються з партнерами.

Директорка одного з психоневрологічних інтернатів пані Світлана отримала для вихованців 25 матраців.

«Наш заклад жіночий. Мешкають переважно дорослі люди від 35 до 60 років, які з дитинства мають інвалідність. Ми отримали матраци на усіх ліжкохворих», – сказала пані Світлана.

Вона наголосила, що це величезне полегшення медичному персоналу.

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Потужні ноутбуки для ЦНАПів: благодійники допомагають вдосконалювати обслуговування мешканців регіону
Піклування та турбота про людей похилого віку: новий проєкт Карітасу в Дніпрі
У Дніпрі підрозділам Національної гвардії України передали 195 нових радіостанцій — із захистом від глушіння та прослуховування
Благодійники з польського фонду PALYANITSYA придбали для українських захисників 40 рацій
Благодійний фонд Kiddo передав військовим ЗСУ та Нацгвардії засоби тактичної медицини зі Швейцарії