Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


Що потрібно молоді: на Дніпропетровщині стартувало масштабне опитування

В області стартувало масштабне опитування серед людей від 14 до 35 років. Їм пропонують заповнити анкету онлайн. Дати відповіді на питання, які стосуються різних сфер життя. Навчання, працевлаштування та дозвілля. Ініціатори прагнуть дізнатися, що молодь Дніпропетровщини хвилює найбільше і які потреби вона має. Про це йшлося під час брифінгу в ОВА.

«Маємо розуміти, що саме необхідно молоді. Більш ефективного способу, ніж запитати у неї самої, немає. Тому, плануючи свою роботу, зрозуміли – найпершим етапом буде вивчення потреб людей від 14 до 35 років. Тих, які проживають в регіоні», зазначила керівниця департаменту операційної діяльності Дніпропетровського обласного молодіжного центру Марія Бушанська.

Опитування охоплює різні теми. Освіта, можливості для розвитку та працевлаштування. Чи все це доступне молоді, чи всього вистачає. Йдеться у ньому й про дозвілля, знання прав, обов’язків і ментальне здоров’я.

«Після збору інформації та ретельного аналізу, ми розробимо стратегію ефективного розвитку молодіжної роботи. Вона стане в нагоді людям, які займаються цим напрямком у регіоні», – пояснила Марія Бушанська.

Вона додала, дослідження центр проводить спільно з Обласною молодіжною радою при ОВА та ГО «Дуїт». А ще – за сприяння проєкту ПРООН «Підтримка громадянського суспільства та молоді». Останній втілюється за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Триватиме опитування місяць. Пройти його можна за посиланням.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Серед молодіжних центрів Дніпропетровщини проводять опитування: як долучитися
У Дніпрі для дітей, які разом із батьками вимушені були покинути свої домівки, провели арттерапію