Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


На Дніпропетровщині відкрили обласний навчально-тренувальний центр соціальної роботи

У Дніпрі з’явився обласний навчально-тренувальний центр. Він займатиметься підтримкою та підвищенням компетентностей фахівців соціальної сфери. Його відкрили заступник начальника ОВА Іван Начовний, Надзвичайний і Повноважний Посол Швеції в Україні Мартін Оберг, Постійний Представник Програми Розвитку ООН в Україні Яко Сільє та радник заступника керівника Офісу Президента України Артем Гусак.

У центрі фахівці, які зайняті у сфері , проходитимуть навчання. Там їм надаватимуть комплексну методичну підтримку. Освітні заходи для співробітників проводитимуть із залученням коштів Уряду Швеції.

Меблями та сучасною технікою центр забезпечила ПРООН за фінансової підтримки Європейського Союзу. Облаштували простір для групової роботи на 30 людей. А ще обладнали чотири робочі місця для методиста, адміністратора та інших спеціалістів.

Центр відкрили за сприяння Регіонального офісу міжнародного співробітництва. Це ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. 

 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Запити від громад на час холодів: міжнародні партнери формують чек-лист найнагальніших потреб Дніпропетровщини
Регіональний офіс міжнародного співробітництва провів майже 90 заходів
Компанія з Німеччини розглядає можливість звести завод будматеріалів на Дніпропетровщині
В ОВА вперше зібралися представники Дніпропетровського регіонального офісу міжнародного співробітництва