Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


На Дніпропетровщині втілюють проєкти коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

Для Дніпропетровщини з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії виділили понад 307 млн грн. Ці кошти – на 6 проєктів в трьох громадах області: Дніпровській, Павлоградській та Межівській. На якому вони етапі, говорили під час засідання робочої групи «Прозорість і підзвітність».

«Робоча група працює в області місяць. Найперше фахівці слідкують за використанням коштів з Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. Втім, моніторять й інші закупівлі. Вони мають відповідати вимогам сьогодення та здорового глузду. Слід посилювати контроль за тим, куди йдуть гроші платників податків. Адже корупція – явище неприпустиме. Тим паче воно ганебне у війну», – сказав перший заступник начальника ОВА Володимир Орлов.

У Дніпрі з Фонду профінансували зведення водогону й капремонт двох укриттів. Заступник департаменту капітального будівництва міської ради Петро Шматченко каже: впоратися планують до кінця року.

«Бомбосховища були занедбані. Без вентиляції, санвузлів. Тепер все це зробимо. Оздобимо приміщення, встановимо ліжка, стільці. Пристосуємо для людей з інвалідністю. Підрядники вже закінчили підготовчі роботи і приступили до основних», – наголосив Петро Шматченко.

У Межівській громаді зводитимуть будинок для ВПО. Проєкт на часі, каже  селищний голова Володимир Зражевський. Четверта частина тамтешніх мешканців –  переселенці.

«Вартість робіт для нашої громади непідйомна. Та вже в серпні отримали 72 млн грн з Фонду на рахунок місцевого бюджету. Уклали договір з підрядною організацією. Початок плануємо на листопад. Цей проєкт соціальний. Він дасть людям житло, а громаді – фахівців, які залишаться і працюватимуть тут», – зазначив Володимир Зражевський.

Під час засідання робочої групи «Прозорість та підзвітність» відповідальні прозвітували про те, що вже зроблено для втілення проєктів. Доповіли й про строки, в які вкладуться.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: В Кам’янському зробили ще один крок до запобігання корупції та розбудови доброчесності
Службова особа Дніпровської міськради разом із підрядником заволоділи майже 1 млн грн під час ремонту школи
Сприйняття загрози корупції громадянами: оцінка влади та вимоги до змін під час війни
Дніпропетровська область антилідер за кількістю корупціонерів в регіоні: подробиці
НАЗК відкрило доступ до Реєстру осіб, які вчинили корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення, із врахуванням безпекових аспектів – Голова НАЗК