Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


«Цей простір дає можливість спілкуватися». У Кривому Розі відкрили дитячий хаб

У навчальному закладі Кривого Рогу відкрили дитячий простір для розвитку та відпочинку. Обладнати його допомогли благодійники. Заняття у хабі проводять щодня по буднях, а відвідувати його можуть діти віком від 5 до 15 років, повідомляють кореспонденти Суспільного.

Облаштувати дитячий хаб допомагали благодійники, говорить директорка навчального закладу. З дітьми у просторі займається педагогиня Євгенія Мазурик. Жінка каже, простір працює щодня по буднях: дві години на день.

«Ми працюємо на психосоціальну підтримку дітей. Як педагоги в цей важкий час ми намагаємося зробити все, щоб дітям було і корисно і цікаво проводити час. У нас є безліч настільних ігор, ми з ними граємо. Можемо провести арттерапію»,  розказала вона.

За словами директорки навчального закладу Людмили Горевич, цей простір розрахований на 15 дітей. За три дні роботи його відвідали 60 учнів.

«Уся педагогічна спільнота стурбована освітніми втратами, які відбуваються через повномасштабне вторгнення і неможливість дітей спілкуватися і займатися очно, але ми говоримо про ще більші втрати в психосоціальній сфері. Цей простір дає можливість дітям спілкуватися, знайомитися, відчути себе потрібними»,  вважає вона.

Людмила Горевич каже, що дитячий хаб можуть відвідувати усі охочі. За інформацією пресслужби міськради, загалом у Кривому Розі планують відкрити 11 таких просторів.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: У Кривому Розі діти з родин військових та ВПО проходять арттерапію, малюючи автопортрети
Барабанне коло та арттерапії: у Дніпрі центр допомоги дітям підтримує постраждалих від війни
«Я не ОК і це нормально»: на Дніпропетровщині запустили майстерню арттерапії для дітей з родин переселенців