Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі 4 тисячі вакансій. Роботодавці шукають працівників

У Дніпрі постійний діалог між роботодавцями та ВПО допомагає вимушеним переселенцям не тільки працевлаштуватися, а й соціалізуватися. У нових колективах вони знаходять підтримку, друзів і відчувають себе захищеними, повідомляє прес-служба Дніпровської міськради. 

Чергова зустріч-презентація вакансій у Дніпрі пройшла у шелтері, де мешкають вимушені переселенці з Луганської області. У більшості з них у тимчасово окупованих містах і селах ворог знищив домівки і підприємства, на яких вони працювали. У Дніпрі готові допомогти з роботою кожному – і бізнес, і департаменти та комунальні підприємства Дніпровської міської ради. За понад 20 місяців повномасштабного вторгнення рф у структури мерії уже працевлаштовано близько 800 ВПО.

«Ми хочемо допомогти ВПО, тому на базах різних шелтерів проводимо подібні зустрічі. Сьогодні від міста були кілька підрозділів департаменту соціальної політики, департамент гуманітарної політики, інспекції з питань паркування, торговельні мережі, ресторанний бізнес. Вони презентували свої пропозиції з працевлаштування у різних районах міста. До того ж був один з держбанків, аби розповісти про можливості грантової урядової програми «єРобота». Можна отримати до 250 тис. грн безповоротного кредитування на відкриття власної справи, якщо умови банку виконані (у плані розвитку відкритого бізнесу, – ред.)», – розповіла начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення ДМР Тетяна Янушкевич. 

Бізнес сьогодні пропонує роботу з гарними зарплатами та навіть з проживанням і навчанням. Керівниця відділу персоналу одного з найпотужніших логістичних центрів України Ірина Петрик зазначила: «Ми пропонуємо від своєї фірми як навчання, так і проживання. Тобто, якщо людина зацікавлена у роботі, хоче навчитися – все оплачує наша фірма. Нині у нас працюють 120 ВПО. Ми йдемо назустріч й готові допомагати».

Шукає роботу автомеханіком Олексій Костець з Лисичанська. Хлопець уточнює – хоче поєднувати усе із навчанням. «Тут мені уточнили до кого звертатися у пошуку вакансій, надали контакти», – ділиться Олексій.

«Дуже пізнавальні такі нетворкінги. Я побував, щоб потім розповісти своїм друзям. Сам працював на багатьох роботах, а зараз йду за мрією – влаштовують у ДСНС сапером-водолазом», – розповів Владислав Гуртовий, який переїхав до Дніпра з Лисичанська. 

Зі свого боку заступник директора департаменту соцзахисту населення Луганської облдержадміністрації Михайло Новіков зазначив: «Подібні зустрічі допомагають ВПО, міській та державній владі бути у постійному діалозі. Нині 44 тисячі внутрішньо переміщених осіб з Луганщини проживають на Дніпропетровщини, з них – 23 тисячі працездатного віку, тому ми намагаємось кожному допомогти й розповісти про різні можливості у роботі».

«Нагадаю, що у Дніпрі вони можуть скористатися безкоштовним муніципальним телеграм-каналом вакансій Work_DniproUA. Його створила інспекція з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради у перші дні повномасштабного вторгнення. За 20 місяців повномасштабної війни цей канал допоміг знайти роботу понад 22 тис. осіб», – наголосила Тетяна Янушкевич. 

Довідка: Дніпро сьогодні є лідером з працевлаштування ВПО. До 60 % вимушених переселенців працездатного віку у місті вже з роботою. З них 35-40 % – з новою роботою, решта ВПО працюють на своїх релокованих підприємствах, у місцевих адміністраціях, сервісних центрах та комунальних підприємствах. 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: На Дніпропетровщині найбільше шукають слюсарів, водіїв, лікарів, продавців
Пошук роботи у Дніпрі: вакансій за останній тиждень побільшало
Нацполіція Дніпропетровщини відкрила 24 вакансії: як взяти участь у конкурсі