Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Відбудова України      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація                                                                                Корупція      Декомунізація      Е-урядування      Кадрова політика     Вибори


У Дніпрі починають працювати ще 20 дитсадків. До кінця листопада відкриється 47 садочків

У Дніпрі цього тижня починають працювати 20 дитячих садків. Усі вони з укриттями. Вчора, 31 жовтня, – перший день роботи і дитсадка № 244. Перевірити, як підготовлене укриття у згаданому закладі дошкільної освіти завітала заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики міської ради Олена Яковенко. Вона цього дня була черговою по місту.

«Сьогодні перший день роботи цього садочка за змішаною формою. Організовано групи короткотривалого перебування для дітей чотирьох груп. Це старший та середній дошкільний вік. Основна вимога відкриття садочків – це облаштоване укриття. Воно тут цілком підготовлене і відповідає усім вимогам ДСНС. Про це свідчить підписаний акт оцінки об’єкта. Серед іншого тут є вентиляція, автоматична пожежна сигналізація,  вогнегасники. Також є санвузли, інтернет, освітлення, зокрема й аварійне. А силами садочка облаштовані різнопланові ігрові зони для дітей», – розповіла Олена Яковенко.

Вона також додала: «З початку жовтня у місті працюють вісім дошкільних підрозділів у закладах загальної середньої освіти, які відвідують трохи більше ніж 250 дітей. А цього тижня розпочинають роботу 20 дитсадків. До кінця листопада у місті відкриється 47 садочків».

Завідувачка дитсадка № 244 Людмила Рябуха каже: «Художники розмалювали стіни в укритті. Ми зробили різні ігрові куточки з іграшками, спортивним інвентарем, аби діткам було цікаво і вони змогли спокійно пересидіти повітряні тривоги. Відповідно до заяв батьків, у групах 60 дітей. Через місяць, коли діти старших і середніх груп адаптуються, плануємо відкрити ще й молодшу групу. Групи короткотривалого перебування працюють з 8:30 до 12:30 без організації харчування».

Дніпрянка Тетяна Ковальчук привела цього дня до садочка свого сина. Жінка розповідає, що після ремонту та облаштування укриття батькам провели екскурсію.

«Під час умовної тривоги нам показали шлях, яким діти проходитимуть до укриття. Ми, батьки, переконалися, що там цілком безпечно та є все необхідне для дітей. Дуже радіємо відкриттю садка, адже дітям потрібне це середовище, спілкування з однолітками», – підкреслила пані Тетяна.

Під час інспекційного об’їзду чергова по місту перевірила і пункт незламності, облаштований у ліцеї № 54 (пров. Парусний, 3).

«Пункт незламності облаштований в укритті закладу освіти. Він цілком підготовлений. Є можливість підзарядити гаджети, є запаси води, можна зробити чай. Працює вайфай, є генератор, черговий також на місці. Усього по місту на базі закладів загальної середньої освіти облаштовано 46 пунктів незламності. У разі відсутності електроенергії містяни можуть сюди приходити», – додала Олена Яковенко.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Як організовано харчування у лікарнях, школах, садках та закладах соцзахисту Дніпра